Bukuroshja e njohur shqiptare në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e fëmijës (Foto)

170

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj do të bëhen prindër për herë parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Afërdita me anë të një postimi në Instagam, ku tregon momentin kur çifti ka zbuluar gjininë e fëmijës.

“Do të bëhemi me djalë”- shkruan ajo, bashkangjitur me videon ku së bashku me Jakub shohin ngjyrën blu në festën që kanë organizuar me miqtë dhe familjarët. Ndërkohë që në postimin në story thotë se e kanë mbajtur lajmin sekret për pak kohë.

Po ashtu Afërdita ka vënë dhe hashtagun #March2021, që tregon se djali i saj dhe hokeistit çek do të vijë në jetë në marsin e vitit tjetër. Çifti duket sigurisht shumë i lumtur për pritjen e ëmbël, ndërkohë që kanë marrë shumë urime nga ndjekësit në Instagram.