Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë çifti më i përfolur i showbiz-it kohët e fundit, jo vetëm për lidhjen e tyre aq shumë të diskutuar, por edhe për faktin që shumë shpejt do të bëhen prindër.

Këngëtari më i adhuruar nga vajzat nuk është më single dhe për më tepër do të marrë një status tjetër së shpejti – atë të babait. Dhe ne mezi presim ta shohim Ledrin në këtë rol!

Ndërsa Sarën e kemi parë çdo ditë përmes postimeve në Instagram, si ndryshon vazhdimisht dhe si merr hijen e nënës çdo ditë e më shumë.

Si çdo vajzë në pritje të ëmbël dhe Sara ka zgjedhur ta festojë këtë ngjarje të madhe në jetën e saj përmes një baby showeri ku ka mbledhur të gjitha mikeshat e saj të ngushta.