“Çika jeme nuk dua të shohë zogun e saj”, Gold AG de gjeneron Tunën, Elisa Spiropali ndërhyn direkt

Reperi Arian Agushi i njohur si “Gold AG” ishte një ndër të ftuarit në puntatën e dytë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën.

Shpesh herë të ftuarit në emision gjatë sfidës “Ndaje ose pije” zgjedhin t’i përgjigjen pyetjeve pikante dhe të tregojnë të vërtetat pa “doreza”, dhe këtë herë kjo ishte radha e reperit Gold Ag.

“U përfol shumë se pati një përp lasje mes teje dhe Tunës, na trego arsyen e këtij sh erri ose pi”, ishte pyetja që i lexoi Anxhela Peristeri.

“Arsyeja e këtij sh erri nuk është sh err, por është një realitet që nuk kam qejf që një femër si ajo me prezantu deg jenerim te femrat shqiptare, te motrat tona. Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qit e çka mos me qit, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te une jo”, ishte përgjigjia e reperit të njohur.

Ndërkohë që nuk mungoi as ndërhyrja e p[ersonave të tjerë, si Elisa Spiropali, e cila kërkoi që kjo pjesë të pritej, por Goldi vijoi edhe më tej duke thënë se nuk do të donte që vajza e tij kur të rritej të shihte zogun e Tunës, duke iu referuar këngës se saj të famshme.

TE TJERA