Çfarë do të bëni nëse do humbisni zgjedhjet? Kryeministri Rama flet hapur dhe zbulon veprimin e parë që do ndërmarrë

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme platformën digjitale të Partisë Socialiste.

I pyetur nga gazetarët se çfarë do të bënte nëse do të humbiste zgjedhjet, Rama dha një përgjigje të prerë.

“Do i përqafoj të gjithë me një mirënjohje që nuk do i gjejë fjalët dhe do u them punë të mbarë atyre që do të marrin stafetën,” tha Rama.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img