Ka ndërruar jetë babai i deputetit të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Eman Rrahmani.

Përmes një njoftimi në Facebook, deputeti Rrahmani ka dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jetë të të atit dhe ka bërë të ditur detajet e varrimit.

“Të dashur familjar miq e dashamirë ju njoftoj se varrimi i babait tonë bëhet sot me 03.10.2020 në ora 15:45 pas faljes së Namazit të Ikindisë. Allahu e mëshiroftë e bëftë banorë të Xhennetit”, ka shkruar ai.