I bëri këngë Ramës: IK! Shpërthen Big Basta: B*thëlëpirësat e shtetit që për 300 mijë lek djegin të ardhmen e tyre

Pasi para disa sitësh njoftoi largimin nga Shqiqëria me lot në sy së bashku me partneren e tij Vesa Lumën, reperi Big Basta publikoi edhe këngën e tij “Rama Ik”, duke vënë më dukje në rreshta se ishte e keqja më e madhe e këtij vendi.

Ditën e sotme ai ka publikuar një status ku shkruan se ka marrë kërcënime nga profile falso, në adresat e tij në rrjetet sociale.

Këngëtari shkruan se adresat fallso janë pikërisht të atyre b*thlëpirsat dhe qorrat që për 300 mijë lekë të vjetra punë në shtet djegin të ardhmen e tyre.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img