Dështime dhe lidhje të fshehta, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi të ketë kujdes

184

Astrologe Meri parashikon ditë me sulme e kundersulme pasi Mars i kundert ne Dash bene nje lidhje shume te vehtire me Saturnin ne Bricjap.

Eshte nje lidhje e veshtire ku duket sikur beteja do shkoje deri ne fuqine e fundit derisa te mbarojne te gjithe forcat.

Shenjat e Gaforres Dashit Bricjapit dhe Peshores do ta ndjejne me shume, shprehet Meri. Do mbizoterojne momentet shperthyese dhe tendencat agresive, trauma psikologjike e fizike, levizje te gabuara dhe inisiativa, pamundesi qetesie ne bashkepunime.

Dashi Shume periudhe e veshtire hapet sot duke ju vene perpara nje pengese te cilen ose kaperceni ose ju shteron fuqite. Por kjo ka te beje me njerez te punes kryesisht

Demi Prapaskenat apo veprimet e kundershtareve ne fshehtesi, por te egra do jene tendence e diteve. Keni nje fat e te mire pasi nuk keni perballje te drejteperdrejta

Binjaket Nje sqarim nuk gjen dot zgjidhje sidomos ne raport me nje bashkepuntor ose ne nje ceshtje ekonomike te rendesishme. Kujdes marredheniet ne cift

Gaforrja Jeni ne syrin e ciklonit keto dite. Nje sulm i organizuar dhe shume i forte do perpiqet t’ju marri gjithcka keni realizuar ne kete periudhe. Kujdes nga provokimet

Luani Nje problem shendetsor apo traume nga e kaluara rikthehet sidomos me punet qe lidhen me ligjin dhe me jashte vendit. Kujdes marredheniet ne pergjithesi dhe aksidentet

Virgjeresha Asnje rezultat i mire nuk del keto dite nga sqarimet ne ceshtjet personale erotike dhe ekonomike. Do hapet kutia e Pandores dhe nuk ka te fituar po vetem lufte

Peshorja Cdo kufizim sot e keto dite duhet pare me kujdes dhe pa humbur sensin e kontrollit. Ne te kundert cdo gje del nga kontrolli dhe situatat jane shume shperthyese

Akrepi Cdo dite dhe duhet te luftoni per nje permiresim apo zoterim te hapesirave ne jete dhe ne pune Keto dite duket sikur po kushtezoheni dhe po ju zihet fryma. Me kujdes çani perpara

Shigjetari Ka ardh momeni te merrni hak per te gjitha deshtimet qe keni patur ne jeten erotike. Por vendosja e nervit dhe rregullit do behet me agresivitet dhe nuk do ndjeheni mire

Bricjapi Shume lufte do ju behet nga brenda sidomos nga te afermit te cilet do behen anatagoniste me ju. Dikush nga familja kerkon t’ju rrembej dicka te vyer per ju

Ujori Do gjeni uren lidhese midis nervave dhe personit qe i shkakton. Por asgje nuk do jete si me perpara. Keni marre shume nerv dhe nuk doni te qetesoheni. Nje projekt deshton dhe ne lidhje e fshehte merret vesh

Peshqit Nuk mund te ktheni asgje si me pare ne nje marredhenie erotike apo miqesore. Sa me shume t’i shtyni gjerat aq me pak do gjeni qetesi dhe menyren e duhur.