Me buzë të holla dhe vetulla si fije peri/ Ja si dukej Marina Vjollca para ndërhyrjeve plastike

Marina Vjollca sot njihet si një nga femrat më të bukura, por pamja e saj para se të bëhej e famshme i ka habitur të gjithë kur faqja VIP-at e Bll okut, postoi dikur fotot e saj para dhe pas oper acioneve.

Moderatorja gjithmonë e ka mo huar se ka bërë o peracione p lastike, por nga kjo foto duket qartë, që ajo që shohim sot, nuk është Marina origjinale.

A thua do të dashurohej Geti pas saj me këtë pamje të mëparshme? Shikoni fotot me poshtë miq dhe gjy koni vete!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME