‘S’kemi kohë të humbasim për takimet e tua’, analisti nuk i kursen aspak tonet e ashpra për bukuroshen

Takimi mes Fjorelës dhe Klejdit nuk shkoi në mënyrën më të mirë të mundshme.

 

Pas takimit të tyre, Fjorela tha se nuk do të ketë një takim të radhës mes tyre. Kjo gjë u konfirmua dhe nga Klejdi, i cili tha se në atë takim u bllokua nga emocionet dhe nuk tregoi veten e tij.

 

Ky takim nxiti dhe reagimin e Ajran Konomit, që iu drejtua me fjalë të ashpra Fjorelës. Ai i tha asaj, se nëse nuk ka një pëlqim për djemtë të mos i zgjedhë në takim, pasi ai dhe të tjerët nuk ka kohë tepër për t’u marrë me takimet e saj të dështuara.

 

Fjorela: Pamja e parë fizike mua nuk më bën përshtypje. Në momentin që Klejdi më ka thënë për takim një anë pozitive e kisha, Klejdi është simpatik dhe dëshiroja të takoja më shumë. (A do të dilje më me Klejdin), jo.

 

Klejdi: Unë e thashë edhe më përpara, që nuk takohem më.

 

Arjan Konomi: Kur nuk të pëlqen atëherë mos prano takime, sepse nuk kemi kohë tjetër të humbasim kohë për takimet e tua.

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...