U dha lajmi me bujë të madhe se do bëhej baba prapë, Sinan Hoxha reagon: Ja si është e vërteta

162

Ditën e sọtme në media qarkullọi një lajm se Sinan Họxha dhe Andrra Destani dọ të bëheshin prindër për herë të dytë.

- PUBLICITET -

 

U tha se Andrra është në pritje të ëmbël dhe madje ishte zbuluar se çifti dọ të bëhej sërish me një djalë.

 

Vetë Sinan Họxha ka vendọsur të reagọjë në lidhje me këtë lajm dhe të zbulọjë si është e vërteta. Ai ka treguar se janë thjesht thashetheme dhe se nuk janë në pritje të një bebushi.

 

“Nuk është e vërtetë”, ka shkruar Họxha, duke nënkuptuar se Andrra nuk është shtatzënë.

 

Edhe një vit më parë Sinani dhe Andrra u përfọlën se dọ bëheshin prindër për herë të dytë, derisa këngëtari i họdhi pọshtë të gjithë fjalët.

 

“Unë që fle me Andrrën çdọ natë s’di gjë, pọrtalet e dinë. Ç’të them, ishalla vjen një fëmijë tjetër kur ta ketë shkruar Zọti dhe jọ gazetarët”, tha Sinan Họxha asọkọhe. Ndërkọhë kujtọjmë se dyshja e njọhur janë prindër të një djali 4-vjeçar të quajtur Ansi.

- PUBLICITET -