E dini se kush është në foto ? Është këngëtare dhe shqiptarët e duan shumë

264

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eli Fara është kthyer shumë vite pas në kohë me postimin e fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Artistja ka publikuar një foto ku shfaqet shumë e re në moshë buzë detit.

“Iku dhe kjo verë”, ka shkruar Fara krah postimit ku ajo çfarë vihet re është fakti se këngëtarja nuk ka ndryshuar aspak nga vitet më parë, por gëzon dhe sot po të njëjtën ëmbëlsi dhe freski.

Kujtojmë se Eli ka ndarë herë pas here momente të ndryshme duke u bërë jo pak nostalgjike, në shumë prej kujtimeve ku gjendet me vajzën e saj, Marinën.