Arriti linjat perfekte në pak kohë, Anxhela Peristeri nuk konsumoi më këtë produkt dhe ra nga pesha

Anxhela Peristeri i ka lënë të gjithë gojëhapur me ndryshimin drastik që ka pësuar në pamje. Këtë verë këngëtarja nuk i ka kursyer fotot e shumta me rrobabanjo duke marrë komplimenta të shumta për linjat.

Por si ka arritur Anxhela të bie drastikisht nga pesha? Këngëtarja ka hequr dorë vetëm nga një produkt ushqimor dhe këtë e ka zbuluar sot në emisionin “E diell”.

Anxhela tha se gatuan vetëm ushqime të shëndetshme dhe se rrallë ndodh që të porosisë diçka nga jashtë.

TE TJERA