Reperi i njohur Mozzik nuk i ka mbajtur dot lotët kur ka folur për vajzën e tij Hanën, i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën.

Ndërsa është pyetur për marrëdhënien që ka me të, në fund Mozzik ka përcjellë dhe një mesazh për të bijën, që ajo ta shohë kur të rritet.

“Hanës do i thoja që babi të do shumë. E gjithçka kam bërë,e do të bëj do jetë gjithmonë vetëm për ty e të mirën tënde”, ka pohuar Mozzik gjatë intervistës me lot në sy.

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana i ka dhënë fund martesës por mes tyre si ka një fije të fortë të pandashme që është vajza që kanë së bashku.