Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme një 26-vjeçar me inicialet S, Rr., i cili shpërndante lëndë te paligjshme me doza të vogla.

Pas kontrollit të ushtruar në automjetin tip ‘Benz’ të këtij shtetasi, efektivët e ‘Shqiponjave’, kanë mundur të gjejnë 10 doza, dy aparte cellular, si dhe një shumë prej 35 200 lekësh.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.