Reperi shqiptar Elinel, në një postim në Instagram ndau me ndjekësit lajmin më të hidhur të jetës, se babai i tij kishte ndërruar jetë.

Ai publikoi një foto të të atit shoqëruar me mbishkrimin: “Pusho n’paqe bab”.

Sipas ‘Prive’ babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë.