TJETËR TËRMET LËKUND VENDIN, JA SA ISHTE MAGNITUDA DHE EPIQENDRA

Një tjetër lëkundje tërmet ka tronditur vendin tonë pak minuta më parë.

IGJEUM njofton se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.3 të shkallës rihter.

Sipas të dhënave të para, tërmeti ka qenë me epiqendër në Lushnje. Tërmeti ka rënë në orën 21:21:40 në kohën lokale.

TE TJERA

spot_img