Eni Çobani habit fansat me foton që poston: Çdo gjë e keqe që ndodh ka…

Ajo është një ndër personazhet më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar. Eni Çobani është gjithmonë shumë pranë fansave të saj, duke qenë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket kaq bukur, veshur me një fustan me lule e pala.

“Çdo gjë e keqe që ndodhë sigurisht sjell diçka të mirë nëse e përzgjedh ta shohësh kështu. Lumturia është përzgjedhje, kurse pozitiviteti virtyt”, shkruan ajo.

TE TJERA

spot_img