Shkuan të dyja në të njëjtin vend dhe u munduan aq shumë të dukeshin bukur, por ja si Arbanës dhe Xhensilës i ndodhi ajo që nuk kishin parë as në ëndërrat më të këqija

255

Te jesh ne nje event te rendesishem ,ndodh ndonjehere dhe te shohesh dike tjeter me te njejten veshje si e jotja .

Por ,duhet te jete akoma me e sikletshme kur behet fjale per vazjat e njohura te ekranit.

Kengetarja Xhensila Myrtezaj dhe moderatroja e njohur Arbana Osmani , kane bere ‘xing’ me aksesore te njejte ne premieren e fimit ‘’Gjyshja’’.

Te dyja si Xhensila dhe Arbana kishin veshur rripin Dior i cili kushton plot 630 dollare dhe kepucet po Dior qe nuk kushtojne pak ,por afro 900 dollare.

Kujt mendoni se i shkon me shume veshja Xhensiles apo Arbanes? Une e kam preferencen time dhe ajo eshte Arbana. E cila duket se i ngjit me mire kjo veshje