Nora Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë shfaqet shumë prov okuese me pozat që ajo bën.

Para pak ditësh ajo postoi një foto ku shihej e kuruar deri në detaje, ku shihej e veshur me një fustan të verdhë dhe një palë sandale të zeza.

Faqja e njohur në Instagram “What they Wearin” ka zbuluar që veshja e këngëtares kushton 2300 euro.

Ku fustani i saj kushton plot 1300 euro, ndërsa sandalet e saj 995 euro.