”Nuk fle me burrin pa u martuar”/ Fejohet këngëtarja shqiptare poston foton me unazën e bukur

372

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar. Ajo publikoi disa foto me një unazë në gisht, dhe menjëherë nisën dyshimet.

 

 

Burime për “Prive” e kanë konfirmuar këtë zhvillim. Aida larg syrit të publikut është fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare.

 

Kohë më parë, këngëtarja në një intervistë, është shprehur se “Nuk është e thënë që të jesh në një lidhje dhe të mos jesh e vir gjër. Mundesh të jesh e lidhur dhe të jesh e vir gjër”.

 

“Unë në familjen time jam rritur me atë frymë që deri sa të fejohesh, deri sa të martohesh. Por jetës nuk i dihet si vjen, kanë ndryshuar kohët. Jam me atë mendim se jam rritur me atë frymë”, tha këngëtarja.