Ndahet nga jeta aktori i njohur …

Aktori i njohur britanik Michael Lonsdale ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 89-vjeçare.

Aktori luajti në rolin e Hugo Drax, në filmin ‘James Bon’, një biznesmen që planifikonte të helmonte të gjithë njerëzit në Tokë dhe më pas të ripopullonte planetin.

Aktori kishte një karrjerë të larmishme në filma, tv, radio dhe skenë. Ai ka marrë pjesë në rreth 200 role në gjuhën angleze, por edhe frënge.

Sheila Haxhiraj vijon me fiksimin për të nxjerrë “parakolpin”, pas klipit heq rrobat edhe në skenë

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as performanca e artistes dhe...

Të sëmurë dhe në kushte të vështira, kjo familje shqiptare ka nevojë për ndihmë

Një apel për ndihmë ka mbërritur në redaksinë e ”Gazetës Korrekte”. Në këto ditë festash një familje shqiptare ka nevojë për ndihmën e të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...