Dashi

 

Nje prapaskene ne lidhje me punene do behet kete fundjave dhe ju e ndjeni pasi keni shume nervozizem kete periudhe Marsi i kundert do ndikoj te rregulloni situatat ne nje menyre krejt ndryshe

Demi

 

Ne lidhje me nje projekt tuajin do dalin pengesa dhe jeni shume te bindur qe dikush ju ka ndikuar ne menyren qe ju te gabonit ne shpalosjen e startegjise

Binjaket

 

Ne rethin e shokeve dhe miqeve egziston dikush qe do tju veje sterkembeshin dhe kjo ju prish gjithe rehatine apo lumturine e krijuar sidomos familjare

Gaforrja

 

Sot dhe kjo fundjave do jete nje lufte per te mbatur pozitat tuaja ne karriere apo ne nje ceshtje ligjore e cila me sa duket do te marri per keq akoma edhe ne planin personal e shendet

Luani

 

Nje ceshtje e pasqaruar ekonomike do ju coj ne nje konflikt te heshtur por qe zjen nga brenda dhe ju treson ne cdo moment Kujdes nga surprizat jo te kendshme

Virgjeresha

 

Keni vendosur te merrni mbrapsht cdo gje qe ju perket bashke me gabimet tuaja Por e rendesishme eshte qe do beni nje beteje finale megjithese jo aq te denje

Peshorja

 

Shume kundershtime keni ndaj partnerit ne cift Asgje nuk po ju pelqen apo duket si me pare Ne disa raste mezi prisni ta hiqni qafe dhe ne disa raste mezi presin tju heqin juve faqe

Akrepi

 

Pervoja dhe zjarri i brendshem megjthese e kthen tymin mbrapsht perseri do arrij te kapercej kete moment te tymosur por jo te djegur fatmiresisht

Shigjetari

 

Ju duan mbrapa me cdo cmim ne marredhenie akoam edhe nese duhet te rreikojne per juKjo gjithsesi e ka nje cmim do marrin pak nga vendja juaj ne lidhje me karrieren

Bricjapi

 

Jeni shkaktaret kryesor per moemntin te debateve ankthit dhe stresit te njerzve te afert dhe ne pergjithesi Doni ti mbani gjerat me fanatizem por nje pyll mund te digjet edhe nga nje cigare

Ujori

 

Ju doni ti provoni te gjitha kurthet dhe manipulimet e strategjite prandaj do perfshiheni ne lojra te cilat mund tju kushtojne punen dhe shendetin

Peshqit

 

Nje mundesi e rikthyer dhe nje bashkepunim i humbur Mund te fitoni ne para por mund te humbni ne mbeshteje dhe bashkepunime Perball keni Diellin por ju do i drejtoni syte nga xhepi