Aksidentohet çifti në Shkodër, humb jetën gruaja, pla goset burri(Emrat)

587

Burrë e grua janë aksi dentuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër. Si pasojë gruaja, Hatixhe Dele ka humbur jetën ndërsa i pla gosur mbeti bashkëshorti i saj, Emirjan Dela.

 

Mësohet se drejtuesi i mjetit, Emirjan Dela ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përpla sur me një makinë të parkuar.

 

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksi dentit.