Mos u zgjua vonë dhe harroi veshur pizhamat? Rudina Magjistari tërheq vëmendjen me veshjen në emision

280

Rudina Magjistari eshte nje nder moderatoret me te njohura dhe me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte cdo dite ne programin e saj te pasdites qe mban te njejtin emer.

Veshja qe Rudina zgjedh eshte nje aspekt qe te gjithe e shohin me kuriozitet. Ne veshjet e moderatores se njohur nuk mungojne ngjyrat e ndryshme.

Pothuajse gjjthcka qe vesh e ben Rudinen te duket mjaft bukur. Ditën e sotme ajo ka zgjedhur nje kostum , ku dominon ngjyra lejla.

Kostumi eshte mjaft i bukur edhe pse shume prej jush mund te mendojnë se Rudina duket sikur ka veshur pizhama por ne te vertete kjo eshte koha e duhur per te eksperimentuar me ngjyrat.

Ky kostum renditet nder trendet e fundit te modes.