HYRJELAJMESHOWBIZSara Hoxha tregon sa keq po i shkon shtatzënia: Mezi çohem dhe...

Sara Hoxha tregon sa keq po i shkon shtatzënia: Mezi çohem dhe Ledri s’do…

Ledri Vula dhe Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe po presin plot emocion të marrin në krah vajzën e tyre.

Gjatë kësaj kohe Sara ka qëndruar aktive në rrjete sociale duke mos i kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur.

Nga fotot në Instagram Sara duket në super formë dhe një nga ndjekëset e ka pyetur nëse po kalon probleme në shtatzëni.

“A ta bëj i pyetje këshu shqetesime shtazanie ke ti? Zot na ruaj, ne vd iqem te shkretet, te vje lla, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me te thon ishalla qofsh si ne foto”, shkruan ndjekësja.

“Kam si jo. Mesi me keputi fare (ndonjehere mezi eci dhe cohem nga krevati), per analizat mos me fol se stresi dhe qefi me i madh aty qenkan bashke, vape sa te duash… por nuk i kap aparati fotografik keto edhe ska pse. Bejme foto per qef jo per hall. Te uroj shtatezani sa me te lehte”, shkruan Sara.

TE TJERA

spot_img