Video-ja që po bën xhiron e rrjetit, vajza bën lëvizje të nxehta mbi árkivolin e të vdékurit

437

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.Në të shfaqet një striptiste nga Meksika, duke kërcyer mbi árkivolin e një të vdékuri.

- PUBLICITET -

Në funeralin e pazakontë shfaqen të dyja anët e medaljes, ka persona që vajtojnë për lamtumirën e dhimbshme, por edhe të tjerë që ngrenë duart lart e këndojnë në kor.

Nuk dihet nëse kjo gjë është pjesë e një rituali në Meksikë, por videoja ka marrë mjaft reagime dhe numëron plot 10 milionë shikime në rrjetin social Twitter. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon

- PUBLICITET -