Aktorja e njohur Ema Andrea ka treguar se një person që u prezantua si personel i spit alit ‘Shefqet Ndroqi’ e ka marrë në telefon dhe i ka thënë se ka dalë pozitive me koronavirus

Vajza që ia treguar lajmin i ka thënë se virusin e ka marrë pasi ka qenë në një shfaqje dhe nuk duhet të lëvizë nga shtëpia se po shkon një amb ulancë ta marr në shtëpi.

Pas kësaj telefonate, aktorja Ema Andrea ka reaguar përmes një postimi të rev oltuar në rrjetet sociale.

Postimi i Ema Andreas:

Sapo me mora nje telefon nga nje nr privat,ne te cilin nje soj bibe ne dialekt,me thoshte qe kam dale pozitive ne korona virus se paskam qene ne nje shfaqje!

Vogelushja u prezantua si personi qe paguhet per kete pune dhe punon ne sp italin “Shefqet Ndroqi” duke leshuar shprehjen,ndoshta me te mencur ne jeten e saj

“Ben mire te jesh ne shtepi se po te sjellim ambu lancen”

Oj ti goc,qe paske numrin tim e bere shoqnine me qesh,a ta kap truri qe prej ketij humori dikush mund te shq etesohet?

Po sikur te isha se mure vertet?

A e kap lenda jote gri qe shume mjeke ne ate sp ital po rr ez ikojne jeten? A e kap dr oga jote qe shume njerez kane hu mbur familjaret e tyre?

A ta pret mendja qe te ka mbush mami qe une mund te ta kem ng ene? Dhe e fundit…Vertet mendon se me nr privat nuk gjehesh? Qe une nuk te gjej?!

Bravo mamit dhe babit tend qe kane rritur nje k afshe pa ndergjegje e sigurisht in jorante ne çdo fushe! Uroj mos ti ndodhe dikujt tjeter ky takim i dh unshem telefonik.