Noizy flet për largimin e Encës nga ‘OTR’, reperi nuk kursen komentet negative për ish-bashkëpuntoren e tij

Reperi i njohur Noizy së fundmi ka qenë i ftuar në emisonin NIN ku dhe ka folur për jetën artistike e jo vetëm. Noizy ka pasur shumë bashkëpunime me këngëtarë të njohur ku mes tyre ka pasur dhe zënka.

 

Një prej tyre është edhe Enca e cila prej kohësh ka prishur marrëdhëniet me reperin. Ndërkohë së fundmi vetë Noizy u ka dhënë fund aludimeve duke zbuluar se cila ka qenë arsyeja e vëretë që shkatërroi miqëësinë mes reperëve. Reperi është shprehur se Enca ka qenë një person i lodhshëm dhe shumë mosëmirënjohëse.

 

“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet. Del në televizion dhe thotë un ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur “– është shprehur ai.

TE TJERA