Denisa Dibra është 25-vjeçarja e cila mbeti e plagosur rëndë dje pranë tunelit Tiranë-Elbasan. Sipas raportimeve, ajo ndodhet në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë.

 

E reja është vajza e gazetarit dhe komentatorit të RTSH-së nga Shkodra, Edmond Dibrës. Më 22 Gusht ajo kishte zyrtarizuar në fejesë lidhjen e saj të dashurisë.

 

”Jeta e babait”,- ishte një prej komenteve që spikaste në foto, të cilit ajo i kishte replikuar me zemër.