Për inspektim me barkun e rrumbullakosur; deputetja socialiste në pritje të ëmbël?!

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti duket se është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Dyshimet për këtë i kanë ngritur disa foto gjatë inspektimit të punës që po kryhet në shkollën e Lalmit në Vaqarr, së bashku me ambasadorin e Çekisë, Jaroslav Ludva dhe kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Edhe pse është treguar e kujdesshme që të mos bjerë në sy, sërish me kalimin e muajve, deputetja nuk ka mundur ta fshehë barkun e rrumbullakosur.

Vetë Gjylameti nuk ka konfirmuar asgjë lidhur më këtë fakt, dhe se dyshimet janë ngritur referuar fotove të publikuara në rrjetet sociale.

Kujtojmë se, Blerina Gjylameti është nënë e një djali 10-vjeçar.

13 vite që vuan, Amantia për sëmundjen: E kam gjetur ilaçin, duhet në sasi të madhe…

Amantia ka 13 vite që vuan nga Parkinsoni.   Kjo sëmundje i ka sjellë shumë vështirësi në jetë, e megjithatë ajo ka treguar se është një...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME