Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të dashura, e cila që në daljen e saj të parë ka tërhequr shumë vëmendjen e publikut me pamjen dhe mprehtësinë e saj.

Moderatorja simpatike gjithnjë e ka pranuar publikisht se është në një lidhje, mirëpo shumë pak kemi dëgjuar rreth të dashurit të saj. Rreth këtij të fundit ka padyshim shumë kuriozitet dhe Fjoralba ka folur javën që lamë pas në Instagram në një bashkëbisedim që ka zhvilluar me ndjekësit.

Një prej fansave të saj si duket e ka parë bukuroshen shqiptare me një çun simpatik dhe të gjatë në rrugë, dhe këtë ia ka shkruar edhe në “Q&A” që moderatorja zhvilloI në Instagram dhe ajo nuk ka ngurruar t’i japë një përgjigje.

“Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? P.s je si beb live”.- shkruan ndjekësja, teksa Fjoralba i është përgjigjur “My bf (boyfriend). Dhe faleminderit.” Faktin që është i gjatë moderatorja sapo na e ka treguar nëpërmjet një Instastory, por për ta parë se sa simpatik është duhet ende të presim.

Ajo ka publikuar një foto me të, ku shihen tek pozojnë para pasqyrës , mirëpo fytyrën e tij e ka mbuluar me një emoji.