E diela sjell nje tjeter aksident ne rrugen e Velipojes

Nje aksident i dyfishte ka ndodhur vetem pak minuta me pare ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje.

Mendohet se shkak i ketij aksidenti te kete qene shpejtesia e tejkaluar ose ndonje parakalim i gabuar cka ka bere qe te ndodh edhe aksidenti.

Nderkohe policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe deri me tani nuk dihet nese ka te lenduar por vetem deme te medha materiale.

Duket se e diela njesoj si nje dite me pare ka bere qe serisht ne kete segmet rrugor te ndodhin aksidente.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...