Çifti i njohur i showbizit shqiptar prindër për herë të dytë

191

Një lajm shumë i ëmbël vjen nga një prej çifteve më të njohura të showbizit.

Djali i këngëtares Shyhrete Behlulit, Kushtrim Salihu dhe bashkëshortja e tij Learta Jakupi do të bëhen prindër për herë të dytë.

“Mezi presim të të takojmë”, shkruan Learta krah videos teksa bën të ditur se është 20-javëshe shtatzënë.