Alketa tranformohet totalisht, ja si duket tani

Moderatorja e njohur ka arritur te jete e kuruar ne detaje dhe asnjehere e ekzagjeruar me floke te gjate me onde , me kostume , fustane te gjate apo te shkurter.

Ne nje nga episodet e ne “Kurthin e Piter Pan”, ajo kishte guxuar me look-un e saj. Alketa ka prere floket deri tek super, per here te pare qe nga femijeria e saj. Ky trend ka tu nduar edhe Alketen pasi eshte perqafuar edhe nga mjafte personazhe te tjere te famshem.

Moderatorja shkelqen si gjithnje me floke te gjate dhe te shkurter, por me kete gjatesi duket kaq bukur

TE TJERA