HYRJELAJMEKRONIKËAksident i rende ne aksin Shkoder-Velipoje...

Aksident i rende ne aksin Shkoder-Velipoje…

Nje aksident i dyfishte ka ndodhur vetem pak minuta me pare ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje.

Mendohet se shkak i ketij aksidenti te kete qene shpejtesia e tejkaluar ose ndonje parakalim i gabuar cka ka bere qe te ndodh edhe aksidenti.

Nderkohe policia akoma nuk ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe deri me tani nuk dihet nese ka te lenduar por vetem deme te medha materiale.

TE TJERA

spot_img