Mona e Likes e bën Lali Erin të flasë me vete: Më duket se ti nuk je as çun, as …

301

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka vënë në ‘dyshim’ gjininë e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Teksa komentonte deklaratën e Veliajt, për djemtë e Tiranës, të cilët i ka cilësuar ‘zdromsa’, Kryemadhi tha se vetë kryebashkiaku nuk është ‘as çun, as gocë’.

- PUBLICITET -

 

Pasi dëgjoi fjalët e një djali me emrin Geri që ishte i pranishëm në takimin e të rinjve të LSI-së në Fier, Kryemadhi shtoi se tashmë është e bindur që ka shpresë.

 

“Dëgjova Gerin dhe…Sot, numri i këtyre djemve dhe vajzave, të cilat kryetari i bashkisë apo rilindja i quan zdromsa, sepse kështu u thotë çunave shqiptarë, ai më duket se nuk është fare as çun as gocë. Janë çuna të cilët kanë bërë gjëra që janë të jashtëzakonshme për familjen dhe ndihem me thënë të drejtën, krenare, që më ke pranuar të jem mikja jote sepse ne politikanët në përgjithësi nuk na duan shumë,”- tha Kryemadhi ndër të tjera

- PUBLICITET -