“Me të kap ty zëre se ke kapur një trans”, fansja e fyen në koment, por as Jonida Maliqi s’kursehet (FOTO)

125

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi sapo e ka bërë një ndjekëse të pendohet për komentin në një foto të sajën.

 

Së fundmi, Jonida ka publikuar një foto në Instagramin e saj, ku dhe ka marrë një koment fyes nga një ndjekëse. “Je ber si tran svestit, me te kap ty zere se kapur trans”, shkruan komentuesja, por nuk ka vonuar shumë as përgjigja e këngëtares.

 

“Me mire vetvetja se sa si ti prototip i vulgaritetit”, i shkruan Jonida, duke e bërë komentuesen të pendohet.