HYRJELAJMESHOWBIZLedrin e njohim të gjithë, po motrën e tij se kishte parë...

Ledrin e njohim të gjithë, po motrën e tij se kishte parë kush deri më sot/ Ja ku është dhe falenderoni nënën e Ledrit që ua shuajti kuriozitetin

Ledri Vula është reperi më i famshëm në trojet shqiptare,ku përveç talentit për muzikë ai shquhet edhe për bukurinë e tij që ka bërë të ketë shumë fansa rreth vetes.

 

Së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë, ku ai dhe Sara janë në pritje të një vajze, shkruan “Kosovarja”. Të gjithë e dimë që Ledri është djalë hasret, dhe që ka raporte të mrekullueshme me prindërit e tij.

 

Duke qenë persona shumë të shoqëruar e të dashur, ata kanë krijuar miqësi me figura të famshme, gjegjësisht me familjarët e tyre. Së fundmi ishte Xheri ajo e cila ndau një imazh të Ledrit bashkë me vajzën e Ardit Gjebreas ku vëmendje mori mbishkrimi i imazhit.

 

Vëllai i madh e motra e vogël, shkroi ajo në imazh duke habitur të gjithë më këtë detaj.Mbase kanë raporte kaq të mira, duke pasur mirëkuptim, sinqeritet e dashuri duke u konsideruar njëri tjetrin si anëtar të familje

TE TJERA

spot_img