Ledrin e njohim të gjithë, po motrën e tij se kishte parë kush deri më sot/ Ja ku është dhe falenderoni nënën e Ledrit që ua shuajti kuriozitetin

Ledri Vula është reperi më i famshëm në trojet shqiptare,ku përveç talentit për muzikë ai shquhet edhe për bukurinë e tij që ka bërë të ketë shumë fansa rreth vetes.

 

Së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë, ku ai dhe Sara janë në pritje të një vajze, shkruan “Kosovarja”. Të gjithë e dimë që Ledri është djalë hasret, dhe që ka raporte të mrekullueshme me prindërit e tij.

 

Duke qenë persona shumë të shoqëruar e të dashur, ata kanë krijuar miqësi me figura të famshme, gjegjësisht me familjarët e tyre. Së fundmi ishte Xheri ajo e cila ndau një imazh të Ledrit bashkë me vajzën e Ardit Gjebreas ku vëmendje mori mbishkrimi i imazhit.

 

Vëllai i madh e motra e vogël, shkroi ajo në imazh duke habitur të gjithë më këtë detaj.Mbase kanë raporte kaq të mira, duke pasur mirëkuptim, sinqeritet e dashuri duke u konsideruar njëri tjetrin si anëtar të familje

Lorenci tregoi se ka pasur lidhje me Keisin, Sabiani e degjeneron: Njeri që do vëmendje

Mbrëmjen e sotme u zbulua nga vetë Lorenci se ka pasur një lidhje mes tij dhe Keisit para hyrjes në Big Brother.   Ky lajm ka...

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...