“Lëri llafet, a do e lëpish apo jo…”/ Habit deputeti shqiptar, me dy bërxolla në duar dhe një akullore, publikon videon e turpshme

Deputeti Halit Valteri i cili disa ditë ma parë publikoi logon e partisë së re ku do të bëjë pjesë edhe Myslim Murrizi, dje i ka befasuar të gjithë me dy video që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

 

Mesa duket fiksimit të aplikacionit Tik-Tok nuk i ka shpëtuar as Valteri, i cili shfaqet në njërën video me dy bërxolla në duar, ndërsa në tjetrën me një akullore ku ndër të tjera thotë: “Lëri llafet, t’i biem shkurt, a do e lëpish apo jo…”

 

 

 

 

 

TE TJERA

spot_img