Digjet banesa në Shkodër, zjarrëfikset në ‘luftë’ me flakët

350

Zjarr ne Shkoder. Nje shtepi eshte duke u djegur prane Ures Dervishbeg. Zjarri ka rene ne nje banese ne katin e peste te nje pallati.

Forcat zjarrefikese kane mberritur ne vendngjarje dhe po punojne per neutralizimin e zjarrit.