“Ju do të përfshiheni në një problem të madh”, Znj. Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë fundjavë, konkretisht për këtë të shtunë e të dielë, në datat 5 dhe 6 shtator 2020.

 

Përmes një statusi në Facebook, Shehu shkruan se këto dy ditë, do të jenë dotë tranzicioni dhe se pothuajse të gjitha shenjat, do të përfshihen në një vorbull, ku s’do të kuptojnë asgjë.

 

“E Shtune dt 5 dhe e Djele dt 6 dhe kemi keto dite dy planete qe perfundojne rrugetimin e tyre Markuri ne Virgjeresh dhe Aferdita ne Gaforre. Pra e Shtuna dhe e Djela eshte si te themi nje periudhe tranziti. Merkuri kalone ne Peshore dhe Aferdita kalon ne Luan. Nuk do jemi shume te kuptueshem dhe as te ndjeshem. Do kerkojme cilesi ne marredhenie dhe ne shprehjen e ndjenjave.

 

E rendesishme eshte qe do kemi ndryshim ne menyren e te menduarit dhe te komunikimit. Marsi ne Dash eshte nje pike e dobet ne kundershtim me planetet ne Bircjap per te ruajtur qetesine dhe e kuilibrin. E rendesishme eshte te qendrojme ne Qendren tone, te mbajme qetesine dhe te mos pergjigjemi ndaj provokimeve si dhe te mos biem ne lojen e te tjereve,”– shkruan Shehu ndër të tjera në parashikimin e saj.

 

Dashi

 

Do kaloni nga arsyetimi dhe puna e përditeshme drejt tendencave që shkëlqejnë më shumë erotizëm dhe njerëzve që ju përcjellin bashkëpunime të rëndësishme ku ju ndjeheni të barabartë dhe në qendër të punëve. Një dashuri e papritur ju çon në martese

Demi

 

Do jeni në një periudhe pritjeje në lidhje me një punë apo biseda të rëndësishme pune. Por mund të investoni edhe në një çeshtje pronësie apo bashkëjetese me dikë që dashuroni

Binjaket

 

Ka ardhur momenti të reklamoni sharmin tuaj dhe të bëni komunikime më cilësore me njërëzit që ju interesojnë. Kryesisht punët më të bukurën apo udhëtimet luksoze ju favorizohen shumë. Do keni nje takim tepër erotik këtë fundjave në një udhëtim apo komunikim verbal

Gaforrja

 

Duhet të mendoni si do investoni apo si do përfitoni mbas një periudhe ku morët atë që kërkonit në dashuri mirënjohje apo anë materiale Do bëni një bashkëpunim me dikë të afërt të familjes qe del me sukses

Luani

 

Pas një periudhe ku shijuat pasionin tuaj të fshehtë apo large syve të të tjereve tashme këtë fundjave do deklaroni hapur ndjenjat tuaja për një person që do krijoni një lidhje të deklaruar

Virgjeresha

 

Çfarë ishte në dorën tuaj dhe në mundësitë e kontakteve llogjike sot mbaron. Tashmë do ketë një mënyrë tjetër me te sofistikuar që do ti drejtoj gjerat. Do kërkohet më shumë diplomaci, luks, shije apo sharm që t’ju mbushni mendjen të tjerëve

Peshorja

 

Po fillon të agojë një ditë e re për ju me menyren tuaj të dëshiruarit apo menduarit. Më në fund do gjeni rehatine dhe mirkuptimin që kërkoni. Do merreni me veten dhe do keni njohje shume interesante dalje, flirte dhe jete sociale me shkëlqim

Akrepi

 

Do shkëlqeni në mënyrën tuaj intrigante dhe shumë sharmante por në një mjedis që quhet më i kulturuar apo më i qytetëruar se ai ku ishit mesuar. Karriera do punoj për ju. Fama juaj do rrit kontaktet me jashtë do jenë më të suksesshmet dhe lidhjet pasionante me njerez që jetojnë largë

Shigjetari

 

Një pranvere e dytë do filloj në jeten tuaj erotike ku tashme dielli do ndriçoj më shumë nga prezenca juaj në ambjente dhe në udhëtime apo në ngritjen tuaj profesionale e ne kontakte me te huajt. Një shans i dyte të gjitheve ju që keni dështuar në dashuri këtë verë ju pret

Bricjapi

 

Çmimi i çdo marrëdhënie do kuptohet për ju nga ajo që keni vendosur të riskoni apo të shpenzoni për ta bërë jetën tuaj më cilësore që të përgatiteni për ardhjen e një personi shumë të veçante

Ujori

 

Ju duhet vetem një prezence e bukur e këndshme e ekuilibruar dhe shume shik që të firmosni kontrata e te bashkepunoni me njerez që do zgjerojnë rrethin e njohjeve dhe interesave tuaja

Peshqit

 

Duhet të mbushni mendjen të tjereve që puna juaj do jetë shumë perfekte por edhe cilësore si në pamje ashtu edhe në brendësi dhe që nuk duhet ti mungoj shkëlqimi i një pune shume artistike që të keni sukses dhe të mbyllni një kontratë. Një marrëdhenie erotike në pune mund te shkoj deri në një natë pasionate këtë fundjave.

TE TJERA