“Unë me bukë, ajo me gur”, Dj Sardi ndan momentet romantike me të dashurën e zemrës

Prej disa kohësh, Dj Sardi ka pranuar se është duke përjetuar historinë e tij të dashurisë që ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

 

Ai ka publikuar poza të ndryshme krah vajzës, e cila i ka marrë zemrën dhe është parë të kalojë shumicën e kohës. Së fundmi ai ka zbuluar se ka shijuar detin dhe perëndimin e diellit me të dashurën.

“Unë me bukë, ajo me gurë”, ka shkruar Sardi krah postimeve në ‘Instastory’ ku veç të tjerash bie në sy ambienti i krijuar për dyshen.

 

Me siguri çifti është duke shijuar kohën e plotë pranë njëri-tjetrit tashmë që sezoni veror është drejt fundit dhe Sardit nuk i duhet të jetë i angazhuar me punë si më parë.

 

TE TJERA