Enca i nxjerr bojën vetes- Ja si dukej para se të bëhej e famshme

305

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit.

 

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

 

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.

 

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me reperin Don Xhoni.