Aktorja e njohur publikon foton kur ka qenë e re/ E gjeni dot se kush është

Monika Lubonja është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka luajtur shumë role në film dhe teatër, duke lënë gjurmë në aktrimin e Shqipërisë.

 

Monika gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme.

 

Pak minuta më parë, ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetin e saj social një foto bardh e zi, në të cilën shfaqet në moshën 19-vjeçare.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img