O Frediii është babai im ai… Batutat më të bukura të komedisë “Pallatit 176”, që na bëjnë ende të qeshim

180

– Iiiiii…… Fredi!… Eshte babai im ai.
– Pse ai qe flet ti, nuk eshte i imi ai….

 

Me ke ishe mi te keqen xhaxhi ? Me nje shoqe Shoqe me pantallona eeeeeeeee
Plasen cokollatat dhe kendeja….po pse mo kaq budallenj jeni ju djemt e fisit tone

Pupupupupu ore burre,po ti nuk e shikon qe vezet qenkan te thyera?
Jovani-He me se ishin vete pak si te buta vezet.

 

Un te kam ndjekur, te kam vezhguar, te kam studiuar ….

Qaj ti plas….. Ti Irena mos qaj….

Dmth ju te 2…. Po mi shoqe Po …. Dmth ti s’me njeh fare mua’? Jo mi shoqe Jo….

Si e ka emrin babai’?
-Jovan….
Va va va va vu vu vu u…..

 

Moj Elsa .. moj vajze.. mos do gje te fejohesh ti ?

Elsa: Eheeeeeee

Marjeta te lutem ulu qetsohu per vete, se ti nuk e di se cfar ka then ky per mua

Po pse cfar ka then?

Ka then qe un jam neperke me 7 gjuhe

 

Po jo moj Rita jo

Po po po !
Po per nenen time .. per nenen time ka then qe esht shtrige qe ha burra..

O fredi po pse ben kshu eeeee?? po cke ti… vi vet un….