Ja kush është nusja e djalit të Ardit Gjebreas/ Ai shkruan fjalë zemre për djalin dhe nusen

Moderatori i mirënjohur i ekraneve shqiptare, Ardit Gjebrea është babai i dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

 

Featured image of article: Një vjehërr si Arditi! I dedikon postimin djalit dhe nuses me fjalën e ndjerë, Anila Gjebrea s’i kursen lëvdatat

 

Jon Gjebrea tashmë e ka gjetur dashurinë e tij të vërtetë dhe prindërit e tij duket se janë mjaft të lumtur me zgjedhjen e tij.

 

Merlin Haxhiymeri është vajza që i ka vje dhur zemrën jo vetëm Jon Gjebreas por edhe familjes së tij. Ardit Gjebrea ka ndarë foton e çiftit bashkëngjitur së cilës shkruan gjithçka sheh përballë: “Lumturi”.

 

Por, jo vetëm Arditi e sheh këtë, edhe bashkëshortja e tij Anila Gjebrea nuk I ka kursyer fjalët e bukura për nusen e saj të ardhshme.

 

“Dashuritë. Zoti ju bekoftë juve Merlin dhe Jon,”– shkruan Anila Gjebrea në postimin e bashkëshortit të saj.

 

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Dojna Mema kujton babain e ndjerë, moderatorja shpreh pengun saj: Do të doja ta kishe mbajtur në krahë…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është bërë nostalgjike ditën e sotme duke kujtuar në një foto të atin e saj të ndjerë.   Dojna publikoi në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...