“Ç’a thotë puna mirë?”/ Komentuesi e provokon, Rudina Dembacaj nuk përmbahet fare, e shan nga nëna

161

Rudina Dembacaj vazhdon të jetë në qendër të thumbimeve nga komentuesit në rrjetet sociale, për shkak të ndërrimit të partnerit të tretë në jetën e saj.

 

Lidhja me Mark Frrokun bëri menjëherë shumë bujë në mediat rozë dhe ndarja nga bashkëshorti i saj Alex, bëri që aktorja që vihen nën shënjestrën e moralistëve.

 

“Ç’a thotë puna mirë?”/

Ajo nuk ndal së replikuari me komentuesit në fotot e saj, teksa një i fundit i ka bërë edhe pazarin dhe Dembacaj nuk ka ngurruar së kthyeri përgjigje. “Ça thotë puna mirë?”,-shkruan ndjekësi, duke nënkuptuar që bulevardi i kujton punonjëset e rrugës.

 

Ndërkohë, Rudina e cila nuk ia përton komentuesve, e sidomos atyre që e shajnë i ka shkruar: “Njësoj si mami jot!”. Pastaj ka patur edhe komente qesharake, si ky i Festimit: “Quhem festim bëhesh gruaja ime ti?”, komenton ai. Moderatorja i përgjigjet: “Faleminderit, akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt!