E njihni këtë vogëlushe? Sot është një nga këngëtaret më të suksesshme, e di njeri kush është

Këngëtarja shqiptare është kthyer në kohë, vite me pare kur ajo ishte e vogel ne moshe.

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma është kthyer në kohë për të ndarë me ndjekësit disa foto nga e kaluara. Mos harrojme qe Vesa ka qene nje nder kengetaret me te preferuarara te publikut me kenget e saja te cilat kishin nje stil teper te vecante.

 

Saktësisht ajo i ka publikuar disa imazhe nga koha kur ishte fëmijë dhe me këtë e ka zbuluar në njëfarë mënyre se e ka kapluar nostalgjia sepse me te vertete eshte nje moshe e cila i perket nje periudhe te brishte qe besojme secili nga ne i kujton me mall dhe me nostalgji ato kohera.

 

Vesa i ka publikuar më shumë se një foto dhe nëse i analizon vihet re se ajo nuk ka ndryshuar shumë

 

TE TJERA