“Bëmë mama të të ngjaj”, djali i Xhemi Shehut qenka kopja e saj dhe kjo foto na e tregoi

Xhemi Shehu është një nga personazhet më të dashur për publikun, i cili e ndjek dhe e mbështet jo vetëm në ekran, por dhe rrjete sociale. Ajo publikon shpesh momente të së përditshmes në Instagram, por shumë rrallë foto familjarë, sidomos bashkëshortin.

 

Xhemi është mami e dy djemve, Martinit dhe Gabrielit. Martinin e kemi parë dhe më parë dhe duket se ngjason shumë me Xhemin. Gabrielin e kemi parë të vogë,l por jo kohët e fundit.

 

Ditën e djeshme u njohëm dhe me të me anë të një fotoje që Xhemi publikoi në Instagram. Nuk kishte si të ishte ndryshe ai është një yll si mami Xhemi dhe vëllai i madh.

 

TE TJERA

spot_img