FOTO/ Lopët flenë dhe kullosin në spital, u bëjnë shoqëri të sëmurëve poshtë dritareve

Foto është bërë në Spitalin e Pejës afër Repartit për Veshkë dhe Mushkëri, ndërsa është jo pak e çuditshme pamja që të serviret.

 

Lopët të flenë e kullosin në spital ndërsa indeksonline ka siguruar fotografitë. Në to shihet një grumbull lopësh të shtrira afër repartit, aty ku të sëmurët shkojnë të shërohen.

 

Pranë dritares së dhomës së pacientëve ndodhet lopët, të cilat u bëjnë shoqëri gjatë gjithë ditës. Kjo pa dyshim që nuk është e hijshme për një institucion të tillë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...